ok babskie wyjazdy w gazecie
Udostępnij:

Podczas ostatnich zakupów postanowiłam kupić 3 x Świat Kobiety Magazyn – opowiada Aneta. Sprzedawczyni zapytała się mnie dlaczego kupuję tę gazetę aż w trzech egzemplarzach, więc odpowiedziałam jej, że w tym wydaniu (lipcowym 2022) znajduje się artykuł o mnie i o mojej przyjaciółce – a dokładnie o tym, czym się zajmujemy. Opowiedziałam, że tworzymy Babskie Wyjazdy 💕

W tym momencie w sklepie słuchała mnie już cała kolejka ludzi i oczywiście pani ekspedientka, poprosiła bym jej koniecznie pokazała ten artykuł, więc to szybko zrobiłam. Sprzedawczyni zaczęła go czytać NA GŁOS, dodam, że to było w CH Arkadia Westfield Arkadia, czyli domyślacie się ile było tam ludzi o godz. 19.00… I wiecie co było najlepsze ⁉️ WSZYSCY bez wyjątku zaczęli mi gratulować, że tworzymy coś wspaniałego, mężczyźni powiedzieli, że też chcą kupić ten magazyn i koniecznie ich żony muszą pojechać na Babski Wyjazd‼️ Dla mnie to był totalny szok, jakaś MAGIA‼️ 🥰🥰🥰 Chyba jeszcze nigdy nie było mi TAK MIŁO, no może z wyjątkiem, gdy dostałam Oscara od moich wspaniałych kursantek za prowadzenie zajęć i organizację pierwszego wyjazdu dla nich.

świat kobiety publikacja

Także mały swój malutki sukces.

Sam wywiad był nie lada przeżyciem. Na żywo, z kawą, odpalonym dyktafonem i z zeszytem z pytaniami. Trochę się stresowałyśmy, ale rozmowa sama popłynęła, dzięki dziennikarskiemu talentowi, a także pasji, gdyż kochamy to, co robimy.

Udostępnij: