Czym są Babskie Wyjazdy?

Babskie Wyjazdy powstały z przyjaźni i kumulacji energii dwóch przyjaciółek: Anety i Ani. W środku pandemii covid19, podczas jednej z wielogodzinnych dyskusji w kuchni stwierdziłyśmy, że warto wreszcie jakoś zebrać to, co robimy już od dawna, a mianowicie szereg różnych imprez dla kobiet: sportowych, tanecznych i warsztatowych. Ponieważ rozumiemy się bez słów od razu wiedziałyśmy, że chodzi nam o stworzenie czegoś dla kobiet w każdym wieku, niezależnie od tego czym się zajmują, skąd pochodzą, jakie mają doświadczenia. Tak, aby każda babka mogła być sobą, dobrze się poczuć w swojej skórze, bez napinki, sztuczności, zadęcia.

Anna Starkey

CEO Babskie Wyjazdy

Fotograf, szkoleniowiec, marketingowiec, copywriter, tłumacz, współwłaścicielka marki Babskie Wyjazdy. Ma na koncie wiele publikacji fotograficznych, wystaw zbiorowych i indywidualnych. Współpracowała w zakresie fotografii z różnymi markami w Polsce i zagranicą. Specjalizuje się w fotografii tańca, sportowej i portretowej. Człowiek orkiestra, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, a pytanie: “czy się to da zrobić” zamienia się w: “czy zrobimy to razem i na kiedy?”. Jest osobą kreatywną i pozytywną, dla której szklanka jest zawsze do połowy pełna. Ma sto pomysłów na minutę, mało śpi, dlatego bez porannej kawy jest ciężko się z nią dogadać, jednak uważa, że nawet rano życie jest piękne (choć po 9.00 rano piękniejsze). Wierzy w przyjaźń, potęgę wiedzy i umysłu. Prywatnie mama Sophie oraz dwóch przygarniętych kotów, miłośniczka kryminałów, gier planszowych oraz salsy kubańskiej.

Aneta Woźnicka-Łada

CEO Babskie Wyjazdy

Tancerka, event manager, psycholog, współwłaścicielka marki Babskie Wyjazdy. Miłośniczka podróży, dobrego jedzenia, zwierząt oraz życia pełną parą! Jest uśmiechniętą i pogodną osobą z ponad 24-letnim stażem w tańcu. Jako dziecko zaczynała od tańca towarzyskiego, by po 12 latach zamienić taniec towarzyski na Hip-Hop, w którym realizowała się tanecznie w formacji ówczesnych mistrzów Polski przez kolejne lata. W międzyczasie w jej życiu pojawiły się takie techniki jak reggaeton, dancehall, afro, jazz czy nawet balet. Jak mówi: nie lubi nudy oraz nie wyobraża sobie życia bez tańca. W 2010 r. przypadkowo trafiła na Zumbę, w której się zakochała. Dyplomowana instruktorka Zumba Fitness (ZIN), Strong Nation oraz Stretching (IFAA), zajęcia prowadzi na co dzień w największych klubach w Stolicy. Bierze czynny udział w największych eventach w Polsce oraz występuje jako prezenter poza granicami naszego kraju. Kobieta petarda z niesamowitą mocą! Najważniejsza jest dla niej satysfakcja uczestników, uśmiech i dobra zabawa. Jest wulkanem pozytywnej energii, którą się zarazisz!