BABSKIE WYJAZDY W MEDIACH

Zobacz co mówią o nas media

W świecie pełnym zgiełku i codziennych obowiązków, kobiety coraz częściej szukają chwil oddechu, a wyjazdy w gronie kobiet stają się dla nich wyjątkowym momentem. Dlaczego tak chętnie decydują się na wspólne podróże?

Babskie Wyjazdy opowiadają o najśmieszniejszych nazwach miejscowości: Suche, Cipki, Grzeczna panna, Dziadowa Kłoda, Piekło, Półkocury, Bagdad, Wiewiórki, Nietoperki i wiele innych, które napotkałyśmy podczas naszych podróży po Polsce.

Świat Kobiety

ok babskie wyjazdy w gazecie
Marzy Ci się wyjazd w Babskim gronie? Taki, na którym naładujesz akumulatory kobiecą energią, od śmiechu będziesz mieć zakwasy i odpoczniesz psychicznie od problemów dnia codziennego. Jeśli TAK to BABSKI WYJAZD jest dla Ciebie! ❤
Kajaki w Babskim gronie? Jak najbardziej - prosta i sprawdzona trasa na której każda uczestniczka babskiego wyjazdu sobie poradzi, ognisko ze śpiewami i tańcami, zumba, wspólna zabawa i opalanie.

✔️ ZAJĘCIA FITNESS I TANECZNE

✔️ NOWE PRZYJAŹNIE

✔️ WARSZTATY ARTYSTYCZNE

✔️ OGROMNA DAWKA ŚMIECHU

✔️ DOŚWIADCZONA KADRA

✔️ NIEZAPOMNIANA PRZYGODA

Jakiego babskiego wydarzenia szukasz? Niezależnie od tego czy wolisz aktywnie spędzać czas tańcząc, uprawiając sport, spacerując czy raczej preferujesz relaks na słoneczku z książką w ręku i smakowitą kawą lub warsztaty artystyczne – mamy coś dla Ciebie.

Co mówią o nas zadowolone Klientki:

"byłam ostatnio na wyjeździe z dziewczynami. było CZADOWO! Zajęcia, warsztaty, strzelanie, pięknie położony pensjonat, super żarelko. wszystko wow, na najwyższym poziomie. polecam każdemu... i obiecuje, że będę wracać!"

AgaCiia

"Super. Polecam i czekam na więcej."

Magdalena

"Byłam, zaznałam, wróciłam szczęśliwa. Polecam babskie wyjazdy. Organizacja, atrakcje wszystko na medal."

Julia

"Super wyjazd i czas. Bogaty i różnorodny program. Piękne miejsce i kobitki."

Agata

"Cudowne organizatorki, mega zaangażowane i zorganizowane. Wspaniała atmosfera, cudowni instruktorzy, i bardzo zróżnicowany program. Cudowny chill, reset i frajda w tym uczestniczyć. Aneta, Ania jesteście fantastyczne!"

Karolina

"Niesamowity klimat…. Mega instruktorzy …a dla nas „uczennic” dopełnienie kobiecości. Gorąco polecam."

Kasia

"Super wyjazd, mega instruktorzy i prowadzący. Extra zajęcia i warsztaty. Szczerze wszystkim polecam."

Joanna

"Świetna organizacja, super zabawa. Polecam."

Nadia

"Świetna zabawa, cudowna atmosfera, mega odpoczynek psychiczny - polecam gorąco!"

Agnieszka