OFERTA DLA FIRM

Zrobimy dla Ciebie każde wydarzenie

Oferta dla firm

Chcesz zorganizować wyjątkowe wydarzenie dla Twoich pracowników, wyjazd integracyjny czy firmową imprezę stacjonarną? A może jesteście kilkuosobowym zespołem, który chce się lepiej poznać i spędzić fajnie czas w całkiem nowy sposób?

Gwarantujemy, że nie będzie nudno i monotonnie, ale energetycznie i “z jajem”. Kiedy już naładujecie akumulatory, wtedy praca sama będzie się “paliła w rękach”, a projekty kończyły w tempie ekspresowym. Imprezy organizowane przez Babskie Wyjazdy dadzą pracownikom odskocznię od codziennych obowiązków, siedzenia przy biurku, a dzięki endorfinom i pozytywnym wibracjom poprawi się ich nastrój.

Babskie Kajaki 2021 (7)
354223153_596548435914558_6976494513422470882_n

Zorganizuj z nami event

Jesteś właścicielem fitness klubu, szkoły tańca, albo odpowiadasz za wydarzenia sportowo-kulturalne czy projekt w Twoim mieście? Chętnie Ci pomożemy – to będzie naprawdę udana współpraca!

Wyśmienita zabawa, gry terenowe, taniec, animacje, humor i umiejętność zjednania sobie uczestników przez ekipę Babskich Wyjazdów, to przepis na udany event! A może marzy Ci się impreza tematyczna, aby uświetnić lokalną uroczystość?

W pakiecie otrzymasz przepiękne zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa. Będą pamiątką udanej imprezy. Zyskasz także możliwość wykorzystania fotografii w materiałach marketingowych czy na portalach społecznościowych.

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!